ВеСЕЛИК (selykv) wrote,
ВеСЕЛИК
selykv

Драг нах фест

Доброго вечора дорогі френдяки:))

І ось знов на вокзалі, знов у інтернет-кафе, і знов їду.

На цей раз у Тернопіль, за тим автобусом у Станіславів, а потім у Яремчу.

А там мега-фест вертепів "Карпатія" від Останньої Барикади. Хто ще думає, або не знає, ТЕРМІНОВО беріть квитки до Франківська а звідти за 10 грн до Яремчі, проживання можна знайти 70 грн у котеджах.

А  там 23-24 січня Четвертий всеукраїнський фестиваль вертепів "Карпатія" таки відбудеться!
Знову вертепи з’їдуться з усієї України: від найзахіднішого Закарпаття до найпівденнішої Херсонщини. Ну, і на додачу цього року за неперевіреними плітками має бути вертеп з нашої(ненашої....) Кубанщини.(це не та,що зі столицею в Гавані, а та,що зі столицею в Краснодарі).

І як завжди родзинка фесту-"Зірковий вертеп". Ну, це коли поважні письменники, музиканти, політики, журналісти вбираються в чужі кумедні лахи та грають вар’ята(дурня, себто, по-загальноукраїнському).

23 січня, 15.00 - зустріч з такими зірками як: Богдан Бенюк, Олесь Доній, Наталя Сумська, Чашко Лірник, Роман Чайка, Юрій Стець, Едуард Драч, Артем Полежака, брати Капранови, Лідія Таран, Євген Нищук, гурт Топороркестра, Юрій Луценко, Сашко Ірванець (будинок культури, м.Яремче).

24 січня, 13.00 - парад вертепів з Києва, Київщини, Львівщини, Херсонщини, Житомирщини, Закарпаття, Івано-Франківщини, Черкащини та Буковини (головна площа).

Tags: ВеСЕЛИК, Карпати, Країна, Фестивалі, Шалені подорожі
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 12 comments