ВеСЕЛИК (selykv) wrote,
ВеСЕЛИК
selykv

нічне незакінчене

Визираю у вікно, дивлюся у простір очима міста і бачу безліч таких самих очей, що світяться чи спочивають у квадратних головах багатоповерхівок. А ті немов скульптури на острові Пасхи, мають закопані глибоко в землі тіла, які нам так і не суджено ніколи побачити. Можливо десь там у підземеллях між черв'яками каналізацій і лисячими норами метрополітену, вони танцюють ірландського танцю вибиваючи своїми бетонними ногами стрімкий ритм міста, призупиняючись на відпочинок лише нічної пори.
Ось власне цієї пори, коли повний місяць у зеніті вимальовував кубічні тіні німих мешканців мегаполісу, а чорний колір був лише одним з мільйонів нічних відтінків синього і помаранчевого - я бачив, як тротуаром навпроти йшла сумна жінка, чи може дівчина у сірому плащі. ЇЇ голова була схилена до грудей у випираючій тузі. У руці вона тримала напівповну пляшку шампанського, яку раз по раз піднімала до вуст, але немов боячись чогось невідомого мені знову опускала, так і не відпивши пінного нектару.
навколо неї мокрий осінній вітер здіймав вихори з листя і недопалків що у шаленому танку пестили її панчохи і намагаючись розгледіти колір трусиків.
Враз вона підняла голову, яка явно трималася лиже вузлом шарва і подивилася прямо у моє вікно прямо у мої очі, і так що я зміг розгледіти і її очі. вони були зелені однозначно яскраво смарагдаво.вона ступила ще крок і неочікувано для мене і неочікувано для хтивих листків з недопалками, і неочікувано для куняючих сірих велетнів вона впала. просто долілиць, як падають убиті американські солдати де небуть в іракській пустелі. Так як падають ідеї нових сюжетів кудись під стіл де їх не знайде муза. Як падають курси гривні на світових фінансових біржах.
Tags: Літерадура
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments