ВеСЕЛИК (selykv) wrote,
ВеСЕЛИК
selykv

 • Music:

Я за легальну проституцію, а ви?

 Проституція незнищенна і це беззаперечний факт.  Неможливо заборонити найстарішу професію. Це вже давно зрозуміли у заможних країнах і вевели проституцію на легальний рівень  І якщо неможливо заборонити, то потрібно дозволяти. Дозволено      Секс в обмін на гроші без сутенерів і будинків розпусти      Заборонено

Цифірькі
Світова індустрія любові на продаж щороку заробляє приблизно 100 млд доларів, для порівняння це два з половиною бюджети України 2011. За даними журналу Корреспондент у 2008 році доходи від проституції в нашій країні склали  порядка 700млн євро. Це означає, що наприклад за німецькими ставками податків для повій, бюджет України недоотримав 350 млн євро.  

Фактично за два роки "упорної" праці повій ми могли б збудувати НСК Олімпійський. Хоча цю цифру відразу можна ділити на 10, бо лише 10% повій не мають проблем зі здоровям, що могли б завадити отриманню "ліцензій на секс".

У разі ж дозволу, відсоток здорових повій зросте буквально за кілька років, позаяк хворих на венеричку замінять здорові наступниці. Це й же фактор, у свою чергу, приз веде до поступового зменшення кількості неофіційних повій та публічних будинків, бо клієнт який піклується за своє здоровя буде іти в заклад з державною ліцензією.

Так у минулому році нідерландські учені спільно з венерологами провели дослідження аналізів більше 9 тисяч людей.  І виявили найбільший відсоток зараження "найпопулярнішими" гонореєю і хламідіозом у гомосексуалістів - 14%, далі за ними йдуть гетеросексуали - близько 10%, і лиш потім повії з результатом менше 5%.
 
Крім того при легалізації працівниці зможуть мати нормальні соцгарантії і реально надіятися на пенсію. бути застрахованими від травм на виробництві, матимуть свою профспілку, яка захищатиме соцправа.  Ніби смішно, але це реально актуальні проблеми.

Що ж робити??
Потрібно просто прийняти банальний закон про проституцію, який наприклад обмежував зонально. чи пак географічно дозволені місця розташування публічних будинків. Повіям видати державні ліцензії на роботу, з якими вони можуть працювати у будь якому з офіційних будинків розпусти. Ліцензія стане такою собі соціальною карткою повії. На ній буде реєстр усіх медоглядів дівчини(а може і хлопця), вона ж буде наприклад працювати як пенсійна карта і як кредитна:)

При цьому кожна повія буде офіційно платити як податки, так і плату за користування номером у публічному будинку. При цьому повії можуть бути вільними про що зазначив вище. так і приписаними до певного закладу розпусти. В такому разі їх можна віддавати згідно договору і по чекам на аутсорсінг(наприклад, на вечірку чи у готель)

Не завадило б і розробити програму екстрених тестів здоров'я. завдяки яким можна було б перевірити як повію так і потенційного клієнта на венеричні хвороби наприклад за 10 хвилин, поки обидва  будуть пити афродезіаки в очікуванні "свята тіла".

Мораль

А хіба у нашому суспільстві  є мораль? Хіба не ваші попи їздять на крутих тачках і бухать після кожної меси, а ще закривають лікарні в угоду монахів, які їдять шаурму у пост? Хіба не кращу подругу, а може навіть і дружину Христа обізвали повією? Хіба не ваші діти трахаються з 12 років? Хіба не ваші батьки і бабусі розказують такі анекдоти, що на Троєщині гопи червоніють? Хіба не ваші чоловіки хоча б раз у житті  заради цікавості знімають собі повію?  Подібні питання можна задавати і задавати...

Про яку мораль,  про які принципи будівників камінізму чи пак незалежності, про які народні традиції можна після цього говорити? Ви та й Ми нація, яка вже давно забила на все. Ми виживаємо. Для наших жінок у Чехії друкують посібники для повій. Так хіба нам будуть зайвими 200 мільйонів євро які нині ідуть в кишеню бандитів, які скоріше за все прицьому мають депутатські мандати.

Так хіба не спокійніше стане спати, коли ми знатимемо, що наші лярви мають соціальний захист? а їхні клієнти можуть безпечно потрахатися і повернутися в сімейну постіль чистими і здоровими.
Отож, Я за легалайз проституції а ви?? 
Tags: Весна, Журналістика, Країна, Шкідливі звички
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments