Мокрий веселун

Кіньпес

Одного дня невідомо коли,
На світі зявився цей малий
Схожий він був на коня і на пса
Усі дивувались, усі посміхались....
Кіньпеес, Кіньпеееееес, єдиний на світі є такий КІНЬПЕС!

Фото АР
селикв(класич)

(no subject)

 Через те що учора затримався у друзів, так сьогодні і не зміг цілеспрямовано вийти на чорвонопрапорний рейд, але все таки двойко червоних ганчірок я передав заводу Енергія(сміттєспалювальний)

ПеСе Для мене червоний прапор, компартія, Сталін та інші пережитки минулого не є  символами боротьби моїх родичів у німецько-радянській кампанії другої світової війни. В тій війні мої предки отримали багато позитиву і негативу(цього більше) від обох сторін. І я низько вклоняюсь тим хто поляг у тій війні воюючи та безневинно борючись за амбіції двох карликів імбицилів.

ПеПеСе А Послідовний так і не підписав закон про вивішування:)))
селикв(класич)

Поки я спав, Барак рейтинг підняв!

 Ну що, діти мої, тут поки я спав, Барак Хусєйнич сказав, шо убили міфічного персонажа - Усаму Мухаммєдича.

Це ж наскільки впав рейтинг ов Амерікен Презідент, щоб через 10 років поневірянь, війон і перемог довелося вбити золоту жилу. Хоча може просто тепер боротися з відкритим тероризмом не модно. Тепер на прет-а-порте боротьба з диктатурами за демократію:))
селикв(класич)

Літтл флешмоб

тут побачив у martinkadp  анкетаннячка від duvo_barvinkove і вирішив повідповідати:

1. Ты выше своей мамы/папы? – Вище мами десь на 20 і нижче тата на 3
2. Самая близкая к тебе вещь розового цвета? – коробочка з оріфлеймівським кремом
3. Твой рингтон? - LFO Life is good
4. Любимое сочетание цветов? - Біло-синє
5. Кого из животных боишься? – змій
6. Катался на коньках в детстве? – тільки на льоду
7. Что хочешь сделать перед тем, как умрешь? – ссказати: Життя вдалося!
8. Назови приятную вещь, случившуюся сегодня? –  перший ливень. Динамо перемогло Шахтар
9. Волнуешься, если что-то не удается контролировать? – намагаюся заспокоїтися
10.Принимаешь лекарства/витамины? – ні
12. Любимые цвета? - блакитний
13. Кислое или сладкое? - кисле
14. Солнце или луна? - сонце
16. Любимый цвет глаз? - зелені
17. Время твоего рождения? – 3:45
18. Группа крови? – третя позитивна
19. Тебе когда-нибудь хотелось изменить свое имя? – бувало. але моє краще. Потім на дітях відіграюся:))
20. Принял бы участие в реалити шоу, если бы тебе заплатили много денег? - можливо:))(І скока дєнєг??)
21. Ты летал во сне? - бувало, але невисоко
23. Выключаешь воду, когда чистишь зубы? – ні
24. Поцелуй или объятие? - поцілунок
26. Чего ждешь в ближайшие 3 месяца? – фестивалів
27. Последний человек, которому ты звонил? - Комаров Юра(друг)
28. Кто тебе звонил последний раз? – мама
29. СМС или звонок? - дзвінок
31. Есть домашние животные? – таргани
32. Туфли или кеды, кроссы? - кеди
33. Общительный человек? – так
34. Что последнее ты съел? – бутерброд з котлетою
35. Любимое мороженое? – молочний пломбір
36. Любишь кофе? - іноді
37. Сколько воды ты употребляешь в день? - грам 200 чистої і близько літра в іншому вигляді
38. Что пьешь по утрам? - кілька ковтків Київської хлоринки
40. Умеешь играть в покер? – ні
42. Море или бассейн? - море
43. Скорую вызывал, тебя увозили? - ні, так
44. На что любишь тратить деньги? - подорожі
45. Грамотно пишешь? – ні
47. Спишь с мягкими игрушками? – ні
48. Цвет обоев в комнате? - помаранчеві
49. Что делаешь перед сном? - переглядаю новини в інтернеті, іноді читаю
50. Что обычно снится? - останнім часом блогбастіри:))
селикв(класич)

Перша ЦІЛОДОБОВА маршрутка у Києві!

Завтра 27 березня Київпастранс відкриє цілодобовий таксомоторний автобус №9ТР по маршруту 9го тролейбусу, від Південного вокзалу до аеропорту Жуляни

За словами Київпасу цей таксомотор вводять для вивчення попиту на нічний транспорт у киян.

Вартість: вдень -2,5 грн
                  вночі  - 5 грн

Довжина маршруту 5 км, час поїздки 15-20 хв.

селикв(класич)

Я за легальну проституцію, а ви?

 Проституція незнищенна і це беззаперечний факт.  Неможливо заборонити найстарішу професію. Це вже давно зрозуміли у заможних країнах і вевели проституцію на легальний рівень  І якщо неможливо заборонити, то потрібно дозволяти. Дозволено      Секс в обмін на гроші без сутенерів і будинків розпусти      Заборонено

Цифірькі
Світова індустрія любові на продаж щороку заробляє приблизно 100 млд доларів, для порівняння це два з половиною бюджети України 2011. За даними журналу Корреспондент у 2008 році доходи від проституції в нашій країні склали  порядка 700млн євро. Це означає, що наприклад за німецькими ставками податків для повій, бюджет України недоотримав 350 млн євро.  

Фактично за два роки "упорної" праці повій ми могли б збудувати НСК Олімпійський. Хоча цю цифру відразу можна ділити на 10, бо лише 10% повій не мають проблем зі здоровям, що могли б завадити отриманню "ліцензій на секс".

У разі ж дозволу, відсоток здорових повій зросте буквально за кілька років, позаяк хворих на венеричку замінять здорові наступниці. Це й же фактор, у свою чергу, приз веде до поступового зменшення кількості неофіційних повій та публічних будинків, бо клієнт який піклується за своє здоровя буде іти в заклад з державною ліцензією.

Так у минулому році нідерландські учені спільно з венерологами провели дослідження аналізів більше 9 тисяч людей.  І виявили найбільший відсоток зараження "найпопулярнішими" гонореєю і хламідіозом у гомосексуалістів - 14%, далі за ними йдуть гетеросексуали - близько 10%, і лиш потім повії з результатом менше 5%.
 
Крім того при легалізації працівниці зможуть мати нормальні соцгарантії і реально надіятися на пенсію. бути застрахованими від травм на виробництві, матимуть свою профспілку, яка захищатиме соцправа.  Ніби смішно, але це реально актуальні проблеми.

Що ж робити??
Потрібно просто прийняти банальний закон про проституцію, який наприклад обмежував зонально. чи пак географічно дозволені місця розташування публічних будинків. Повіям видати державні ліцензії на роботу, з якими вони можуть працювати у будь якому з офіційних будинків розпусти. Ліцензія стане такою собі соціальною карткою повії. На ній буде реєстр усіх медоглядів дівчини(а може і хлопця), вона ж буде наприклад працювати як пенсійна карта і як кредитна:)

При цьому кожна повія буде офіційно платити як податки, так і плату за користування номером у публічному будинку. При цьому повії можуть бути вільними про що зазначив вище. так і приписаними до певного закладу розпусти. В такому разі їх можна віддавати згідно договору і по чекам на аутсорсінг(наприклад, на вечірку чи у готель)

Не завадило б і розробити програму екстрених тестів здоров'я. завдяки яким можна було б перевірити як повію так і потенційного клієнта на венеричні хвороби наприклад за 10 хвилин, поки обидва  будуть пити афродезіаки в очікуванні "свята тіла".

Мораль

А хіба у нашому суспільстві  є мораль? Хіба не ваші попи їздять на крутих тачках і бухать після кожної меси, а ще закривають лікарні в угоду монахів, які їдять шаурму у пост? Хіба не кращу подругу, а може навіть і дружину Христа обізвали повією? Хіба не ваші діти трахаються з 12 років? Хіба не ваші батьки і бабусі розказують такі анекдоти, що на Троєщині гопи червоніють? Хіба не ваші чоловіки хоча б раз у житті  заради цікавості знімають собі повію?  Подібні питання можна задавати і задавати...

Про яку мораль,  про які принципи будівників камінізму чи пак незалежності, про які народні традиції можна після цього говорити? Ви та й Ми нація, яка вже давно забила на все. Ми виживаємо. Для наших жінок у Чехії друкують посібники для повій. Так хіба нам будуть зайвими 200 мільйонів євро які нині ідуть в кишеню бандитів, які скоріше за все прицьому мають депутатські мандати.

Так хіба не спокійніше стане спати, коли ми знатимемо, що наші лярви мають соціальний захист? а їхні клієнти можуть безпечно потрахатися і повернутися в сімейну постіль чистими і здоровими.
Отож, Я за легалайз проституції а ви?? 
селикв(класич)

уроки життя

Урок 1: Муж заходит в душ, в то время как его жена только закончила мыться. Раздается дверной звонок. Жена наскоро заворачивается в полотенце и бежит открывать. На пороге - сосед Боб. Только увидев её, Боб говорит: "Я дам Вам 800 долларов, если Вы снимете полотенце". Подумав пару секунд, женщина делает это и стоит перед Бобом голая. Боб дает ей 800 долларов и уходит. Жена надевает полотенце обратно и возвращается в ванную. <Кто это был?> - спрашивает муж. <Боб, сосед>, - отвечает жена. "Прекрасно, - говорит муж, - он ничего не говорил про 800 долларов, которые мне должен?"

Мораль истории: делитесь с акционерами информацией о выданных кредитах, иначе Вы можете оказаться в неприятной ситуации.

Урок 2: Священник предлагает монахине подвезти ее. Сев в машину, она закидывает ногу за ногу, так, что бедро обнажается. Священнику с трудом удается избежать аварии. Выровняв машину, он украдкой кладет руку ей на ногу. Монахиня говорит: "Отец, Вы помните Псалом 129?" Священник убирает руку. Но, поменяв передачу, он опять кладет руку ей на ногу. Монахиня повторяет: "Отец, Вы помните Псалом 129?". Священник извиняется: "Простите, сестра, но плоть слаба". Добравшись до монастыря, монахиня тяжело вздыхает и выходит. Приехав в церковь, священник находит Псалом 129. В нем говорится: "Иди дальше и ищи, выше ты найдешь счастье".

Мораль истории: если Вы плохо знаете свою работу, многие возможности для развития пройдут прямо у Вас перед носом.

Урок 3: Торговый представитель, секретарша и менеджер идут обедать и находят античную лампу. Они потирают ее, и из нее появляется Джин. Он говорит: "Я исполню по одному желанию каждого из вас". "Я первая, я первая!", - говорит секретарша. "Я хочу сейчас быть на Багамах, на катере, и не думать ни о чем". Пшш! Она исчезает. "Теперь я, теперь я", - говорит торговый представитель. "Я хочу быть на Гавайях, отдыхать на пляже, с массажем, бесконечным запасом пина колады и любовью всей моей жизни". Пшш! Он исчезает. "Теперь твоя очередь", - говорит Джин менеджеру. "Я хочу, чтобы те двое вернулись в офис после обеда".

Мораль истории: всегда давайте Вашему боссу высказаться первым.

Урок 4: Орел сидел на дереве, отдыхал и ничего не делал. Маленький кролик увидел орла и спросил: "А можно мне тоже сидеть, как Вы, и ничего не делать?" "Конечно, почему нет", - ответил тот. Кролик сел под деревом и стал отдыхать. Вдруг появилась лиса, схватила кролика и съела его.

Мораль истории: чтобы сидеть и ничего не делать, Вы должны сидеть очень, очень высоко.

Урок 5: Индейка говорила с быком. "Я мечтаю забраться на вершину дерева, - вздыхала она, - но у меня так мало сил". "Почему бы тебе не поклевать мой помет? - отвечал бык, - в нем много питательных веществ". Индейка склевала кучку помета, и это действительно дало ей достаточно сил, чтобы забраться на нижнюю ветку дерева. На следующий день, съев еще, она достигла второй ветки. Наконец, на четвертый день, индейка гордо сидела на вершине дерева. Там ее заметил фермер и сбил выстрелом из ружья.

Мораль истории: манипуляции с дерьмом могут помочь вам забраться на вершину, но не удержат вас там.

Урок 6: Маленькая птичка летела на юг, чтобы перезимовать. Было так холодно, что она замерзла и упала на землю в большом поле. Пока она там лежала, корова прошла мимо и покакала на нее. Лежа в коровьей лепешке, птичка вдруг поняла, как ей тепло. Коровье дерьмо вернуло ее к жизни! Птичке вдруг стало так хорошо, что она запела, чтобы выразить свою радость. Пробегавшая мимо кошка услышала пение и решила разобраться, в чем тут дело. Следуя к источнику звука, кошка нашла птичку, раскопала ее и съела.

Мораль истории:
1) не каждый, кто нагадил на Вас, Ваш враг.
2) не каждый, кто достает Вас из дерьма, Ваш друг.
3) если Вы глубоко в дерьме, лучше держать рот закрытым.

http://vkontakte.ru/note2178317_10770771
просто я

Весна прийшла!!!

Ось і наступила календарна весна, а значить скоро зазеленіють парки, розжаряться серця, вмикнуться фестивалі і головне! тепліше стане протестувати:))

З весною милі мої, Життя Прекрасне!

Воть Вам ще весняних фоточок:))
селикв(класич)

Чому МакіївВугілля підірвали Макіївку?

Сьогодні майже всі ЗМІ України облетіла новина, що мовляв знайшлися підривники ДП МакіївВугілля, та торгового центру Голден плаза у Макіївці. Але навіть правоохоронці, які "опитали близько 7 тисяч чоловік" схиляються до думками що це лише виконавці, а хто ж замовник.

Один мій знайомий із оточення мера Макіївки говорить, що там взагалі трапився дуже смішний теракт .
"Якраз у день вибуху 20 січня, до МакіївВугілля мало би завітати любе-добре КРУ(контрольно-ревізійне управління). А тут як на зло по документам за останній час у компанії вимито з держбюджету 2 млрд грн у невідомому напрямі, - розповідає мій товариш, -

Відразу після вибуху адмінкорпус МакіївВугілля оточила місцева міліція і нікого туди не пускала. Буквально добу вистачило керівництву МакіївВугілля, щоб знову стати чесною компанією з чесним  топ-менеджментом", - додає він.

Такоє:)
просто я

Здаю 1 кім. квартиру на Березняка(неактуально)

кімната 20 кв метрів, туалет і ванна окремо, на кухні є пральна машина і холодильник, 9 поверх, з вікна видно дзвінницю Лаври,  ліфт працює, сусфди не дістають, хазяї(тобто я) також неособливо, 5 хвилин до озера Тельбін

транспорт
5 хвилин до зупинки ще 10 на маршрутці до метро Лівобережна
хвилин 10 до базару, біля якого проспект возєднання. хвилин 10 до ст електрички лівий Берег.

ціна питання десь 2,5 плюс комуналка

запитання можна писати сюди, у фейсбуці на однойменну гмейл пошту чи за телефоном 067 775 73 99, хто не памята мене досі звуть Віталій